| yoanna73 a întrebat:

LOCUIESTE CINEVA IN SPANIA? UNDE!

13 răspunsuri:
| CAsToReL a răspuns:

Eu sunt convins k locuiesc o gramada de oameni in Spania... peste tot!

| yoanna73 explică:

IN ARGANDA DEL REY. MADRID

| yoanna73 explică:

AM FOST IN VARA IN BV. MERSI

| yoanna73 explică:

Ca sa ma intalnesc cu tine trebuie sa ai 5 milioane de euro in banca si 90 de ani.imi pare rau SUPERSX dar eu am o familie fericita asa ca nu am pierdut mult.

| cotzobel a răspuns:

Da eu...pe langa coruña

| Notme a răspuns:

Eu! Castellon happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eu. In Almeria.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Castellon(langa)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In brasov. Vrei sa vii si tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar sunt sigur ca nu ai vazut tot ce trebuia. Atata vreme cat nu te-ai intalnit cu mine, ai pierdut esentialul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca te-ai gandit la altceva, dar nu te condamn, e ceea ce gandesc 98% dintre oameni. Iti doresc sa-ti fie bine. Numai ca nu inteleg partea cu familia ta fericita daca as fi avut 5 milioane de euro (nu am decat 2) si 90 de ani (mai am vreo 60 de ani pana acolo).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite ca suntem doua!