| anonim_4396 a întrebat:

Luminile pentru bicicletă (far, stop) prin reîncărcare USB, pot fi reîncărcate și printr-o baterie externă?

Răspuns Câştigător
| Zuzu1991 a răspuns:

Daca bateria externa face fata, orice se incarca de la usb se poate incarca dintr-o baterie externa

de ce nu ar face fata... am niste casti, si carcasa e incarcatorul care are o baterie, care poate fi folosita ca baterie externa, ei bine, aia imi incarca telefonul 18% dupa care moare

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Desigur.

| mont a răspuns:

Normal ca da.

| Sorinlelele a răspuns:

Da

| Noturbusiness a răspuns:

Cred că da! Adică de ce nu s-ar putea? Pana la urmă bateria externa este o sursă de curent electric.