| anonim_4396 a întrebat:

M-am uitat pe harta mijloacelor de transport in comun din Cluj. Dar este atit de mica, suprapusa, inghesuita si fara posibilitate de zoom, ca nu am vazut nimic. Asa ca, am ajuns la voi.

Vreau sa ajung din gara in zona clinicilor, pe strada Gh. Marinescu. Cu ce pot ajunge, care este cea mai apropiata statie de autobuz/troleibuz/tramvai/alt mijloc (fara taxi)? Chiar si cu schimb daca nu este ceva direct. Multumesc.

2 răspunsuri:
| Deemy1257 a răspuns:

Pai ai putea sa iei ocazie, daca vrei, sa iei trenul cfr, etc! Scuze daca nu prea ti-am fost de folos, dar mie mi se pare mai super cu trenul decat cu masina. Funda?

| anonim_4396 explică (pentru Deemy1257):

Din gara pina in zona clinicilor (centru) cu trenul? Cred ca glumesti! Nu ai citit intrebarea sau ai raspuns de dragul punctajului?