| anonim_4396 a întrebat:

Ma ajuta si pe mine cineva cu un cadou pentru iubitul meu tinand cont de faptul ca suntem impreuna de un an?

8 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

NU poza cu voi doi, NU pijama, NU camasa, NU ceva homemade, NU dulciuri. poti sa ii cumperi un ps4, un Alienware (calc) o masina o excurise in Bali,

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi stai putin, numai tu sa î-i i -ei lui? El tie ce ti a luat? Daca tot vrei sa i cumperi ceva nu i lua un lucru scump ca sa plingi după bani in cazul in care va despartiti, i ai un ceas, sau daca are masină, niste huse pentru scaune, sau un radio cd auto

| peperonies a răspuns:

Nestiind absolut nimic despre iubitul tau o sa presupun ca ii place golful asa ca iti sugerez o crosa noua. numarul 8.

| IoanaIonuca a răspuns:

Stiu ca e banal, poza cu voi doi. Mai interesant pare un puzzle cu poza cu voi, eventual sa-i cumperi o camasa, un ceas, bratara. Sau daca ai buget, ai putea sa il duci la un Aqua Parc, sau chiar la munte 2 zile. Tu stii acum si cum e relatia voastra, cat de apropiati sunteti, ce ii place.

| Ap_Gabriel_2001 a răspuns:

Te-as sfatui sa iesi din comun...sa ii cumperi sau sa ii faci ceva unic, ceva HandMade.
Acum depinde de personalitstea lui.
Tu il cunosti cel mai bine.
Daca are masina...ii poti da un voucer pentru benzina...sau eventual un ceas.
Bineinteles, daca vrei ii poti lua un aparat, si ii poti face si tu ceva HandMade...
Sunt sigur ca ar aprecia si daca ati gati ceva IMPREUNA si ati savura o cina romantica... eventual cu un vin demisec.
Am vazut ca sunt multe propuneri/sfaturi...ai de unde sa alegi.
Succes si ANIVERSARE PLACUTA.

| Tanasiri a răspuns:

Poti sa ii cumperi :
- un ceas de mana
-2 tricouri cu un anumit mesaj de dragoste ( 1 pentru tine, 1 pentru el )
-o camasa /pulover dragut
-un colaj cu voi ..etc
Chiar daca nu ti-am zis multe exemple poate te-am ajutat cu ceva! happy

| BurcaPetricaDanyel a răspuns:

Un deodorant sau un parfum, o lotiune pentru fata sau un aparat smecher de barberit, o pereche de boxeri sau o bluza, o pereche de blugi faini sau un tricou. Dar daca sunteti de un an impreuna ar trebui sa stii ce-i place si sa-i faci cadou.

| iTzNaruto a răspuns:

Nu sunt prea expert in iubiri happy, dar ai putea sa-i dai o ciocalata, sau ai putea iesi in oras cu el la o cina romantica =D!