| Patrick_7692 a întrebat:

Ma ajutati cu ceva:
Nu siu cum sa filmez de pe calculator ca sa pun pe youtube.
La altii vad ca se vede ca si cum s-ar juca in fata mea dar eu nu stiu sa fac doar cu telefonul.
Ma ajutati va rog sa imi ziceti cum pot sa filmez asa.
Multumesc...

Răspuns Câştigător
| Cristea a răspuns:

hee heedai fundatongue fraps. este un programel ce "filmeaza" ce te joci tu. e usor de folosit. cauta pe google sa uunde vrei tu

| cristiana1234 a răspuns (pentru Cristea):

Are virusi? vreau un raspuns concret nu ca crezi!

| MihaitAngel a răspuns (pentru cristiana1234):

Nu au virusi, 90% dintre ele nu au virusi, scaneaza-le sa fi tu sigura 100%winking

5 răspunsuri:
| MihaitAngel a răspuns:

Salut, nu ` nu le bagi pe telefon. Il lasi in pc si cand vrei sa filmezi ce ai tu pe dekstop sau un joc ceva dai drumuwinking

| Patrick_7692 explică:

Bine dar ce fac cu programele le bag in telefon sau ce?

| Daniela_Busu_1999 a răspuns:

Dar cum pune pe youtube eu nu stu