| bmcriss a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu un sfat? Am auzit de diverse teste pentru a-ti afla capacitatile, spre ce esti indreptat pentru a sti pentru ce domeniu sa optezi la facultate.Are cineva idee cum pot face rost de un asemenea test? Sau unde ma pot duce pentru a afla detalii? Am auzit o varianta cum ca la psiholog, dar. acum vreau sa aud si parerea voastra.Desi sunt cls a 10-a vreau sa ma "pregatesc" dar inca nu stiu pentru ce
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| loredana2012 a răspuns:

Intr-adevar, cel mai bine e la psiholog, el stie cel mai bine ce teste sa-ti ofere.Asa pe net sunt puse de dragul de a fi puse si nici nu te lamuresc suficient