| corcoduza a întrebat:

Ma poate cineva ajuta? Mi-am descarcat Microsoft Office 2010 si acum nu imi mai gasesc Word-ul in calculator.Cum pot revenii la Word?

4 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Microsoft office contine mai multe programe :
word, excel, powerpoint.
in concluzie trebuie sa ai word-ul in calculator.
depinde unde l-ai instalat.
cel mai simplu du-te pe
start->search->word
si iti gaseste locatia

| corcoduza explică (pentru zdrangoi):

Nu gasesc si sunt disperata

| zdrangoi a răspuns (pentru corcoduza):

Nu se poate.
daca zici ca l-ai instalat trebuie sa fie.
incearca sa-l mai instalezi inca odata si vezi exact unde il pui.
cand se termina instalarea de obicei te intreaba daca vrei shortcut pe desktop.
alege optiunea asta si ai sa ai icoana pe desktop.
conteaza si ce fel de Office ai descarcat.
poate nu ai varianta intreaga.
ce sa-ti mai zic, bafta!

| corcoduza explică (pentru zdrangoi):

Multumesc zdrangoi! Pana la urma m-am descurcat.Mi-am re-downloadat Office-ul si acum am Word-ul, Excel-ul si altele, fiindca nici pe astea nu le mai avusesem de un timp.
Stii ce banuiesc ca s-a intamplat? Mi-am descarcat Microsoft Office free trial(si am uitat acest lucru) si mi-a expirat termenul.happy
Acum mi-am descarcat Microsoft Office 2010 Acasa si Firma si il gasesc din butonul Start.
Multumesc mult!