| yomihay98 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu o problema: mi-am facut upgrade la android 4.1.2 (jelly bean) si dupa aceea cand upgrade-ul s-a terminat mi-a cerut codul PIN de deblocare SIM retea cod pe care habar n-am de unde sa il iau ( am un SGSII).

3 răspunsuri:
| vladelvis a răspuns:

Baga niste numere la nimereala eu am un Nokia c7 si mi-am upgradat la belle si imi cerea security code si am pus la nimereala si a mers, incearca asa! Bafta!

| yomihay98 explică (pentru vladelvis):

Am incercat destule coduri dar problema asta este mai serioasa

| vladelvis a răspuns (pentru yomihay98):

Du-te la un service specializat asta pot spune! Bafta!