| camon12 a întrebat:

Ma puteti ajuta va rog cu volumul ca nu merge
1.nu-mi apare iconita jos la volum
2.am dat din start programs accesories entertaiment si nici asa nu vrea nu am hardwerul instalat si nu stiu cum habar n-am ajutati-ma va rog sa fac ceva sunt sigur ca boxa nu are nimic am incercato la alt calculator n stiu nsa instalez hardwerul si cand dau la sound acolo sa dau volumul mai mic sau mai mare imi zice urmatoarele: "There are no active mixer devices aviable.To install mixer devices go to Control Panel Printers(pe care eu nu-l gasesc) and other hardwer +Add hardwer dar nu stiu frate nu gasesc habar n-am la final spune This program will no close! Deci numai stiu ce sa fac cand intru la volume la sound recorder numai merge nimic nici un sunet nici pe youtube nici pe mess nimic nu se aude! Multumesc anticipat aaa da si era sa uit cred ca este de la hardwer! Nuju sa-l instalez ajutati-ma va rog! De fapt nu merge Media Audio Controller! cam asa ceva! e dus de tot

2 răspunsuri:
| shnako a răspuns:

Nu e deloc dus de tot. Dar daca nu ai reusit sa gasesti Control Panel, nu are rost sa se chinuie cineva sa iti explice cum sa faci. Cheama un prieten care le are cu calculatoarele si te rezolva.

Bafta.

| SkyDark a răspuns:

Poi fii atent, Control Panel - Sounds and Audio Devices - Dublu Click - Te duci in stanga la Volume - Si bifezi Place volum icon in taskbar, Sper sa te ajute happy