| susu a întrebat:

Mai de mult la fox kids era un desen nu mai stiu cum se numea...era vorba despre un barbat care s-a dus cu familia lui pe alta planeta era jumate de planeta, jumatate era din geam si se vedea orasul el avea un baiat mai gras si o fata.Pe baiat tin minte ca il chema benjamin, stie cineva cum se numea desenul? sad

3 răspunsuri:
| Trixx a răspuns:

Oban?laughing Ala cu cursele stelare sau ceva de genu? Mai era unu da nu mai stiu.

| susu explică (pentru Trixx):

Nuuu laughing altfel straight face am intrebat multa lume straight face ba nene nimeni nu stie straight face doamne crying

| susu explică:

El statea acolo cu mama lui si un german thinking si mai avea si o fata emokida laughing