| anonim_4396 a întrebat:

Mai e acea oferă cu marți bucket in restaurantele kfc?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Zi e ultima zi

https://www.kfc.ro/meniu/noutati/marti-bucket

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Da, azi e ultima zi.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Este dar uită-te și tu la poza din reclamă și apoi la găleata primită. E hoție curată

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Nu e chiar am primit 20 și unele într-adevăr (cele 10 bucăți, adică jumătatea din cele 20, sunt mai mici, dar restul sunt mari ca în poza) eu mănânc enorm și nu am putut sa le mănânc pe toate deodată, de obicei sunt campion la mâncat, mănânc de rup. Merita 20 de lei, e convenabil. Chiar te saturi și îți și ajunge pe mai târziu dacă iei și o porție de cartofi. Oricum asta a fost ultima zi din ani cu aceasta oferta.

| blairelovesmusic a răspuns:

Ce mai faci? Esti bine?

| anonim_4396 explică (pentru blairelovesmusic):

Ma duc sa îmi iau un marți bucket laughing

Sunt mai ok, mersi pentru întrebare. De fapt am zile bune și zile rele.

| blairelovesmusic a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok laughing

Şi eu la fel.