| Frank51 a întrebat:

Maine 14.01. 2016 ma reprogramez la proba practica pentru scoala de soferi, dar cazierul imi expira pe 27.01. 2016, daca politistul ma programeaza dupa 27 este vreo problema? adica, cazierul o sa fie expirat dupa 27.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu cazierul trebuie sa fie valabil altfel nu poti, dar poti afla pe 14 cand te reprogramezi

| KillaNoFilla a răspuns:

XD deci, daca are loc sa te programeze inainte de 27 e valid. Daca nu are loc atunci iti trebuie altu.Mult noroc.