| ThePrinceJoker a întrebat:

Mama a bagat o parola la windows ca sa nu mai daschid calculatorul

cum pot sa aflu parola care a bagat-o

Răspuns Câştigător
| Jorah a răspuns:

TE AJUT EU.
Daca ai windows XP trebuie sa mearga
Cand esti in fata parolei apasa CTRL+Alt+delete, o sa iti apara un chenar, acolo scrie la nume "administrator" si dai ok/enter.
Bafta.

7 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

PAi iarta-ma ca intreb cum ai pus intrebarea aici dupa un coomp cu parola pusa!?!? cam dificil!

| boogdan91 a răspuns:

Nu stiu daca o poti afla, dar o poti sparge. Exista pe net un windows, deluxe 2010 care atunci cand bootezi ai o optiune prin care poti sa,, spargi" o parola.

| boogdan91 a răspuns:

Merge si cu un keyloger. Cauta pe net programul Control la distanta, ai acolo si un tutorial.

| ArTuR10 a răspuns (pentru boogdan91):

Afla parola si dupa aceasta inchide optiunea de a pune parola la calaculator

| Crixy a răspuns:

Nu poti.

| FirstTime a răspuns:

Bate-o pe maicata pana iti zice parola... nu ai cum sa o afli daca nu ti-o zicea ea... sau ce-l putin asa stiu eu dar inca nu s-a facut vreun program care sa sparga la propriu nu keyloggerwinking

| DeeaLuvU a răspuns:

Stai in spatele ei cand o baga sau pune telu la calculator pe filmat rolling on the floor simplu eu faceam faza cu telu laughing