| Idkjustsomebody a întrebat:

Mama a plecat din tara și înainte sa plece mi-a lăsat toate cardurile ei de bonuri, tichete etc., iar toată lumea a primit azi banii pe carduri și eu nu... De ce?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu a primit maica-ta nu tu. Daca nu a lucrat de unde bonuri? Du-te si munceste in locul ei daca vrei bonuri.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca a plecat din tara inseamna ca nu mai lucreaza aici ca sa primeasca bonuri

| Catrice a răspuns:

Pai dacă n-a lucrat ce bani sa ia...
...ori și-o trecut salariul pe alt card.

| Anelise128 a răspuns:

Nu iei bonuri/tichete de masa decat pentru zilele lucrate. Daca ea a luat tot inainte sa plece, acum nu mai intra nimic. Poate si-a luat concediu inainte sa plece si pe concediu nu iei bonuri.