| DonEduardo a întrebat:

Marci de prajitoare de paine bune?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Tu-ți iei nu singur aparat? (că nu ne zici) să fie unul din cele de mai jos, pentru tine, ză best

https://www.emag.ro/......ricedesc/c

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://altex.ro/......JTAM4201B/

Răspuns utilizator avertizat
| salieri84 a răspuns:

Sincer, cam toate fac acelasi lucru, doar logo-ul brandului in sine, si cateva functii nesemnificative, fac diferenta de pret. E am de vreo 6 ani, un prajitor no-name, nici nu mai stiu cat am dat pe el( a fost in orice caz sub 100 ron), dar care nu da semne de oboseala inca. Intre 100- 150 ron, gasesti aparate bune, fara a face risipa de bani.