| KaanNoah a întrebat:

Marti pe la ora 23 am dat comanda de doua perechi de ochelari de pe H&M si nici pana azi nu au procesat comanda. Am sansa sa ajunga maine?

Răspuns Câştigător
| Georgiana0216 a răspuns:

Buna!
Nu prea cred. Singura sansa este sa aiba o problema cu softul. Mi s-a intamplat, tot la H&M sa se blocheze softul, cautam comanda, nu-mi aparea nici macar procesata si ma suna curierul. fiind perioada reducerilor si avand multe comenzi, cred ca softul li se mai blocheaza si apar eronate stadiile comenzilor. Totusi, in cazul tau, comanda a fost preluata a 2 zi, miercuri, azi e vineri si timpul e cam scurt. Perioada de livrare este mai mare, mai ales cand sunt reduceri.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Luni.