| DomDom3 a întrebat:

Masa musculara inseamna forta?

Răspuns Câştigător
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Nu.
Stiu doua cazuri diferite. Un baietas de 17 ani slab ca aschia, si are o forta de bou. Si un tip de vreo 24 de ani, face sala, dar nu e in stare sa ridice nici un sac cu mere.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Greutatea muschiilor ar veni

| NicuSabrina a răspuns:

Nu este obligatoriu. Poti sa muschi bine conturati si sa te bata si un copil de 10 ani. E valabil si invers, sa nu ai muschi conturati si sa ai forta foarte mare. Depinde cat de "curat" mergi la sala, adica fara creatina si alte prostii...