| Addaa1998 a întrebat:

Mergeti la inviere? *

27 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Nu, nu merg.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu,merg la inmormantare.

| dracu14 a răspuns:

Invierea cui?

| gingergirl1 a răspuns:

Cred ca da happy

| Xenya a răspuns:

Nu

| BlackFuneral a răspuns:

Învie şi fără mine.

| AleexNC a răspuns:

Nu straight face

| e7d7n7 a răspuns:

Iarăşi? Păi am fost şi anul trecut, în fiecare an să tot învie?

| ZeHelp a răspuns:

Da, avem nevoie.

| dodicuta a răspuns:

Da.Tu?

| meli120 a răspuns:

Ma duc, nu ca as fii o credincioasa sau cvlaughing)macar o data in an sa ma duc.Primu an cand vine si fratele meu (minunelaughing)rezista fara calculator si eu ma mir)si tata(nu are el treaba cu biserica, credinta). Adica mno cum zice tata :Familie de intelectuali si so renuntat demult la mersu la biserica in genurile astea de famili! Si asa fiecare ia ce vrea din biblie si tot, sau sunt oamenii dinaia fanatici(ii dracu in internet, pc) ma si pusca rasu cand ii aud cu absurditatile lor.Peste cateva secole poate ne trezim si noi din prostie, si numai suntem asa de legati de religie(unii au niste concepte, si se enerveaza mai mult daca vb despre religie decat despre ei ). Traiti-va viata, numai va puneti atatea sperante in diferite chestii adic mno am ajuns sa ne rugam pentru orice dar nu facem nimic noi ca sa obtinem.Ne bazam pe Dumnezeu la orice, in concluzie mai multe cereri decat multumiri.Si asa toti oamenii care gandesc si asa zisi inteligenti se indreapta sa zicem cam pe la sf vietii, din cauza nesigurantei.Toata lumea zice ca suntem credinciosi pentru ca suntem nesiguri!

| GabyG a răspuns:

Macar atat putem facem dupa ce El a murit la cruce pentru niste pacatosi ca noi care nu meritam.

| AriantheLissa a răspuns:

Da..cu riscul ca-mi vor muri picioarele. straight face

| Cookie28 a răspuns:

Spre rusinea mea nu straight face

| Addaa1998 explică (pentru Cookie28):

Sati linistit! Nici eu! In primul rand ca am fost in fiecare an si sunt racita si cu maseau umflata, deci...

| Cookie28 a răspuns (pentru Addaa1998):

As fi mers dar de la spatii aglomerate imi vine rau

| SoNiCxXx a răspuns:

Dap... cu tot familionu

| EuAiciPrezentPeNet a răspuns:

Nu prea pot

| allybaby26 a răspuns:

Da merg:*

| Carmina1 a răspuns:

Nu,imi vine rau de la aglomeratie.

| PicaFranaru a răspuns:

Mergem la invierea mamei tale!