| nobody1512323 a întrebat:

Merita cumparat un iphone SE in 2017?

11 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca esti absolut retard, desigur. Daca nu, exista zeci de telefoane mai ok cu cel putin 50% mai ieftine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Daca nu-i Iphone sau Samsung, nu-i telefon.winking Asta-i conceptia la noi in tara.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Mdah, in cazul asta e bine ca daca ai ceva mai ieftin si super misto nu o sa ti-l fure nimeni. Nevasta-mea tocmai a primit un Maze Blade, eu astept sa imi vina Maze Alpha. Ambele niste scule foarte frumusele si care par cu mult mai scumpe decat sunt in realitate. Ca fapt divers - http://www.mazemobile.com/. Blade-ul de exemplu l-am luat cu 99 de dolari - display de 5.5 full hd, merg clipurile 1080p fluent, 3 gb ram, 32 GB stocare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Eu am un Xiaomi mi 5 si toata lumea ma intreaba ce telefon e, apoi raman mirati sau nu inteleg.laughing

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca le spui ca pana de curand erau pe primul loc in China, unde stergeau pe jos cu Apple si Samsung, zici ca ii minti. Ca aia cu popa pedofil care nici cu dovezile in fata nu vad adevarul. Dar se dau in vint dupa un dumniedzau pe care nu l-au vazut sau auzit vreodata...

| Superior a răspuns:

Trebuie sa fii handicapata sa cumperi asa ceva.

| andreeaalexandra16 a răspuns (pentru Superior):

Fără sa vorbești în stilul asta nu ști sa vorbești cu cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DELOC si punct. Am incheiat.

| andreeaalexandra16 a răspuns:

Nu se merită mai bine dacă tot dai un ban ea un alt model mai nou bine înțeles atât cat iti permiți financiar

| LucyuST a răspuns:

Nu, clar!