| kon11 a întrebat:

Merita sa achizitionezi un Iphone 4 si la ce pret?
nu e cam mult pretul din magazine?

Răspuns Câştigător
| TupacAlive a răspuns:

Eu am touch screen si l-am scapat de vreo 30 de ori pe jos si nu are nimic.
Deci.
Iphone 4 isi merita toti banii...

5 răspunsuri:
| tapeee a răspuns:

Pretul e cam mare, dar totusi nu e un tel vai de el.

| Antaury97 a răspuns:

Un iphone 4 i super, mai ales sa ai unul dar costa foarte mult si daca nu ai grija si til fura careva sau il pierzi sau il scapi... sau dus 10 milioane... si nu poti conta ca vei avea grija de el. nu poti fi atent la el tot timpul

| Casandra a răspuns:

Nu merita... cele mai penale si naspa telefoane sunt cele cu touch screen...sunt o prostie,ecranul e din fibra optica,asta inseamna ca daca scapi telu jos sau il lovesti putin poti sa-ti iei adio, si mai e si faptul ca mana se blocheaza, se apasa singur pe ecran.Parerea mea e ca e o porcarie

| kon11 explică:

Ma refeream la retele (asta, daca as putea sa-l achizitionez de afara) si ar putea fi "locked", sa optez intre Vodafone sau Orange (fara abonament)