| ileuiu a întrebat:

Merita sa bagi la pariuri? daca bagi la pariuri iti vine scrisoare acasa? cum e cu taxele ti se iau sau trebuie sa platesti? a castigat cineva la pariuri?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce scrisoare sa-ti vina? Poate doar sa te felicite ca le dai toti banii acolo, cand ai putea face altceva mai folositor cu ei.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Merita sa bagi la pariuri?
Nu.
daca bagi la pariuri iti vine scrisoare acasa?
Nu.
cum e cu taxele ti se iau sau trebuie sa platesti?
a castigat cineva la pariuri?
Eu nu.

| Drimmero a răspuns:

Ti se ia 1% din castig ca impozit, asta e tot.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Merita daca stii ca o sa castigi si o sa iesi cu profit.
Nu iti vine scrisoare acasa.
Sigur au castigat o gramada la pariuri. La fel au si pierdut.

| Dana2103 a răspuns:

Nu,nu ti vine scrisoare acasa

| EcceHomo a răspuns:

Lucrez în domeniu și merg aproape lunar la traininguri în care ne explică cum se "agață" și păstrează clienții, cum să
ii determini să mărească miza, cum să le "sădesti" ideile.
Scrisoare îți vine doar dacă ai dat declarație pe propria raspundere ca nu ai alte venituri, iar, între timp, ai câștiguri ridicate din pariuri.
Mulți câștiga, cei mai mulți însă pierd.
Nu merită!

| Unsfatbun a răspuns:

Salut! Pariurile sportive au ajuns să fie mizerabile în ziua de azi. Sunt foarte multe case de pariuri sportive, iar internetul este plin de așa ceva.
Dacă ar fi pierdut, cu siguranță că nu mai existau, dar este o foarte bună afacere pentru ei, și pe zi ce trece, apar tot mai mult case de pariuri.
Eu te sfătuiesc să nu joci, pentru că poți ajunge rău.
Până acum câțiva ani, jucam la pariuri, ruletă, păcănele, și-ti spun cu mâna pe inimă că la un moment dat ajunsesem foarte rău. Adică visam ruleta, "șeptarii" și meciurile.
La pariuri, jucam mai mult pe meciuri de fotbal. Mai exact pe goluri.
Am câștigat sume importante de bani, dar am și pierdut. Însă cel mai mult, în afară de bani, pierzi foarte mult timp.
Cât despre "scrisoare", nu-ți vine absolut nimic acasă.
In viață poți să te "îmbogățești" și altfel. Succes!