| SexyBlue a întrebat:

Merita sa dai multi bani pe un telefon? in jur de 15 milioane mi-as lua un S2. dar parq nu as da atati bani pentru un telefon. nu stiu ce sa zicthinking ce ziceti merita pentru un telefon atati bani?

6 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Tu stii cel mai bine, dar gandeste-te ca mai pui 500 lei si poti lua laptop.
Uita-te aici:
http://www.pcgarage.ro/......duo-black/
- nu e S2 dar totusi...merita.
Daca nu ai tableta, iti iei o E-boda de 1000 lei.

| Antyss08 a răspuns (pentru horia2012):

Sunt de acord cu Horia, totuși strici o grămadă de bani, nu am nimic în potrivă dacă tu i-ai munci pe toți, nu de la tata sau mama...

| michelia a răspuns:

Vai, dar cite lucruri nu-ti poti cumpara cu banii aia!
Haine, cosmetice, dulciuri, carti (?!), bijuterii si-ti mai ramin bani si de-un telefon bun!

| ooAndrewoo a răspuns:

Nu ar merita S2, pentru. ca se sparge repede display-ul si touchscreen-ul la el... Daca totusi vrei sa-ti iei S2, intra pe okazii si-l gasesti nou la 12 milioane :d

| SmileForMe12 a răspuns:

Cu cat mai multi bani, cu atat mai multa performanta(calitate). Cam asa este aici in Romania.Dar nu trebuie neaparat sa cumprei un telefon nou. happy Uite eu de exemplu mi-am achizitionat un Iphone 4S (aproape nou) de pe Okazii si am dat doar 900 lei pe el. Si sunt foarte multumita ca nu are nici-o zgarietura etc. Asa ca mai bine ia-tii telefoanela mana a2-a ca sunt foarte bune. Dar ai grija uite-te la mai multe modele.

Pa, pa.

| anonimusmaximus a răspuns:

Depinde ce doresti sa faci cu acel telefon. Si eu am un S2 si sunt multumit de el. Ai grija ca unele modele au avut la versiunile de android mici