| anonim_4396 a întrebat:

Mersul trenurilor pe ce site il pot gasi?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Www.infofer.ro

| julliano a răspuns:

In cel de pe www.infofer.ro am cea mai mare incerdere, este complex si intotdeauna cand m-am bazat pe el, a fost orarul si pretul exact cum era scris acolo. Plus ca are actualizarea aproape zilnica, cel mult la 3 zile.

| cristi27 a răspuns:

Pe www.mersultrenurilor.ro gasesti tot ce te intereseaza.Bafta multa papa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Simplu: www.mersultrenurilor.ro.
O seară plăcută.
Pa, pa.

| micuady a răspuns:

In cazul in care doresti sa vizualizezi informatiile de pe telefonul mobil iti recomand: http://mersul-trenurilor.net