| marius1995rr a întrebat:

|METIN| Cum ajung in padurea rosie la metin2GX? cat mai detaliat >

Răspuns Câştigător
| Diddy a răspuns:

Te duci pe muntele sohan, acolo jos este lungsam (padurea stafiilor), intri acolo si vei gasi padurea rosie.
Niste harti ca sa vezi mai bine ^^:

Muntele Sohan :
http://wiki.metin-2.com/....../index.php

Lungsam:
http://wiki.metin-2.com/....../index.php

Si in final padurea rosie:
http://wiki.metin-2.com/....../index.php

3 răspunsuri:
| PatryRox a răspuns:

Pff. stai sa imi aduc aminte...aaa stiu : mergi pe Muntele Sohan si de acolo, in josul mapei dreapta este un portal catre lungsam. BUn. Cum ai ajuns in Lungsam, mergi cu harta, la celalalt portal care duce catre padurea rosie big grin dar ai grija ca atunci cand ai ajuns in lungsam este posibil sa te incurci big grin cum am facut si eu laughing dar acolo joc este un portal catre padurea rosie. In padurea rosie nu mai este harta! Sper ca te-am ajutat big grin fundita?

| MANIU a răspuns:

Te duci pe muntele sohan apoi mergi in dreapta jos si intri in prima padure.de acolo ai ceva de mers pana ajungi iar undeva in dreapta jos unde este un portal treci pe acolo si ajuns in padurea rosie:p

| Tudor_Andrei_Razvan_1968 a răspuns:

Daca rei sa mergi mult fa cum ti-au zis astia dar daca vrei sa te duci repede ascultama pe mine big grinu-te la batran in map 2 (nu teleporterul ) si vezi ca scrie acolo nume de locuri.Dar depinde daca vrei padurea rosie e asta care ti-am zis-o eu dar tot acolo mai e si padurea de foc...