| Cybertrust a întrebat:

Mi-a aparut mesajul cu "Connect to iTunes" pe un iPhone 3G care a fost "inghetat", adica a ramas blocat logo-ul de la Apple pe el si l-am adus in modul unde imi cere sa il conectez la iTunes, l-am conectat, am urmat pasii si l-am lasat sa se reinstaleze softul pana intr-un punct cand imi da o eroare "unknown error" si face asta de fiecare data. Ce pot face sa rezolv problema?

2 răspunsuri:
| ÐiÐi a răspuns:

Trimite la service cum a spus fanto.

| fanto a răspuns:

Aceeasi problema am patit-o si eu. l-am dus la service am dat 30 de lei si s-a rezolvat. big grin