| boooooring a întrebat:

Mi-a disparut bara de start! Cum fac sa apara din nou?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

1.Vezi sa nu fie pe auto-hide.Ca sa verifici, plimba-te cu mousul pe laga ecran, si daca e pe auto-hide va aparea.
2. Apasa butonul cu semnul windowsului pe el care se afla intre ctrl si alt, poate va aparea cine stie.
3.Plimbate in josul ecranului si daca iti va aparea o sageta trage in sus de ea si iti va aparea.
4.Intra in Start>control panel>appearance and themes>taskbar and start menu>si debifeaza autohide taskbar...sau ce mai scrie pe acolo.gasesti tu
5.sau intra aici http://support.microsoft.com/? kbid=318027
6. daca nu a mers nimic din ce am scris eu pana acum ...intra aici si da-i o reparare http://www.softpedia.com/......Plus.shtml trebuie sa apara! Bafta!

3 răspunsuri:
| asdaf a răspuns:

Indreapta sagetica de la maus catre locul unde era bara; se poate sa fi bifat "auto-hide the taskbar"

| SpanacheAndreea23 a răspuns:

Heeei...asa e de la ultima acutalizare. o poti gasi altfel: in dreapta sus sunt 3 liniute, acolo dai clik si dai clik din nou pe emblema cu o rotita pe care scrie options acolo faci ce vrei! sper ca te-am ajutat. Funda? happy

| ionita456 a răspuns:

Taskbar Repair Tool Plus asta e o programa care m-a ajutat foarte mult/bft si sper ca v-a fost de folos