| Sebytza21 a întrebat:

Mi a fost blocat sa mai trimit mesaje pe Facebook timp de 3 zile si nu stiu de ce. Pentru ca nu am facut nimic.Cum pot rezolva aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| Scarbo a răspuns:

Asta nu-i nimic baiatu, bine ca nu ti-au restrictionat contul 30 de zile, sau sa ti-l baneze permanent asa cum mi-au facut mie. Te-o fi raportat o persoana sau un grup de persoane pentru vreun delict ce este impotriva regulamentului de pe Facebook. Nu trebuie sa fii neaparat vinovat de asta, o fi avand cineva ceva cu tine, a cerut ajutorul catorva prieteni si te-au raportat. Astia de la Facebook nu tin cont daca e adevarat sau nu. Astepata 3 zile altceva n-ai ce-i face.

2 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Nu poti. Astepti sa treaca cele 3 zile.

| Evelinandreeea a răspuns:

De obicei se întâmpla asta când trimiți o poza cu tenta sexuală cuiva pe messenger! Și o prietena de a mea a pățit asta, însă abia după o săptămâna a putut trimite iarăși mesaje, sa de-a like-uri sau sa distribuie diverse chestii. Bafta!