| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a intrat o chesti pe internet cu politia romana cica ca o sa primesc o amenda nu stiu ce de 300 lei si trebuie sa platesc in 24 de h e real site-ul ala? http://trustpolices.org/hackney.html

2 răspunsuri:
| addryanboss a răspuns:

Acum cand dau pe el ma trimite pe site-uri porno laughing deci clar e un hacker ceva.Trebuie sa imi bag mai repede Bitdefender-ul

| addryanboss a răspuns:

Calculatorul imi merge bine nu este ceva in neregula cu al ca si cum ar fi fost afectat de virus pentru ca am vazut ca de obicei se blocheaza tot pc dar al meu nu are nimic dc?