| ovidiu97 a întrebat:

Mi-a trimis cineva un site, am dat clic pe el si mia descarcat un program.
De atunci imi tot trimite massuri singur cu acel site.

Ce pot face sa scap de acel virus?

Funda

Răspuns Câştigător
| AndreiGabi a răspuns:

Http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_pro
Descarci,instalezi,scanezi,stergi virusii...
Cu programul acesta am scapat eu.Bafta!

3 răspunsuri:
| curlyhair a răspuns:

Pai instaleaza-ti windowsul din nou
sau daca ai intivirus cauta vikrusul si sterge-l cu antivirusulbig grin
succeshappy

| Sliix a răspuns:

Iti descarci un antivirus bun, dai scanare, astepti pana termina de scanat si apoi iti da sa iti stergi toate obiectele infectate din pc, adica virusii. happy Si eu am patit la fel, am scanat si dupa aceea nu mi s-a mai trimis acel mass.
- Bafta -

| chatalynutzz a răspuns:

Trebuie sa instalezi un nou windows sau sa gasesti un antivirus mai bun care sa-l gaseasca virusul (Karspersy 2011)