| sorinel98 a întrebat:

Mi-am achizitonat o tigare electronica Aramax Power (ieri) si astazi cand am bagat-o la incarcat nu se mai incarca, ce i-as putea face?

5 răspunsuri:
| Sagemi67 a răspuns:

Incearca cu alt cablu sau alt incarcator daca nici asa nu se incarca du-te de unde ai luat-o si intreaba.Bafta!

| sorinel98 explică (pentru Sagemi67):

Am comandato de la Emag! Sunt dezamagit de aceasta tigare.

| LarissaLary189 a răspuns:

Verifica priza, sau daca ai garantie..schimba tigara...

| TheNightWolf a răspuns:

Bag o in priza!

| Birca_Elvira_2001 a răspuns:

Cel mai bine ar fi daca ai aruncao crede-ma nu ai nevoie de asa ceva nimeni nu are nevoie dar daca intratit de tare vrei poti so duci so repari dar sunt bani cheltuiti in zadar mai bine mai stringgi si alta data sa fii mai atent cand achizitionezi unele lucruri