| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumpărat un smartwatch Dz09 şi când îl deschid se aprinde în ceva alb, apoi se stinge la loc.Ce are? Ce trebuie să-i fac?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Arunca l ai luat țeapă, ti a vindut cineva un jaf, suna l si spune i sa ti dea banii inapoi, si da i rabla sa se spele pe cap cu ea.

| untu a răspuns:

Nu e de la soft, nu ai ce face! Nu ai decat sa cumperi alt smartwatch!

| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

E problema din soft. trebuie schimbat.du-te la un centru gsm te rezolva ei si nu costa mult.asa stiu