| Vendetta47 a întrebat:

Mi-am facut cont pe PayPal si mi-au luat 1.5$,si imi scrie ca trebuie sa il confirm apoi imi vor retrimite banii.Cum il confirm? Trebuie sa merg la banca sau ceva?

3 răspunsuri:
| mihaixliquid a răspuns:

Salutare,vei primii un mail sau un sms dar de cele mai mult ori primesti un apel cu acel cod de confirmare al contului paypal

| Vendetta47 explică (pentru mihaixliquid):

Primesc codul pe telefonul pe care am MasterCArd-ul sau pe cel pe care am PayPal-ul.

| mihaixliquid a răspuns (pentru Vendetta47):

Cel de PayPal, si daca nu primesti nimic din partea PayPal intra pe paypal si retrimite solicitarea de confirmare