| Bogdan201739 a întrebat:

Mi-am incarcat telefonul si am o promotie cu 6gb net
Ca sa am net trebuie sa activez datele mobile?

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Trebuie sa activezi promotia daca iti cere sa trimiti un sms la un anumit numar si apoi doar deschizi datele mobile si ai net.

| Bogdan201739 explică (pentru Aasdfghj):

Si ca sa am net la nume punct de acces trebuie sa setez ceva sau las asa pentru ca acolo imi scrie apn nume proxy

| Aasdfghj a răspuns (pentru Bogdan201739):

Asta depinde de retea. Daca nu ai ai mai folosit datele mobile pana acum, trebuie sa setezi un nou apn. In ce retea esti?

| Bogdan201739 explică (pentru Aasdfghj):

Vodafone

| Aasdfghj a răspuns (pentru Bogdan201739):

Nu ma pricep la Vodafone dar am gasit pe site-ul lor asta : https://www.vodafone.ro/....../index.htm

| Mynameiz a răspuns:

Da