| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am instalat de curand Microsoft Office 2007 si pana acum a mers bine, am facut mai multe proiecte in powerpoint dar acum nu mai megre pot doar sa il deschid si apoi se blocheaza nu mai pot scrie nimic in pagina sau sa mai adag si altele, la fel e si cu celelalte excel si word. Si am urgent nevoie de ele. Cine ma poate ajuta! Nu stiu ce are

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Posibil sa ai un virus.Instaleaza-ti un antivirus bun, dezinstaleaza M. office-ul si apoi reinstaleaza-l.

| cristi202 a răspuns:

Dezinstalare - reinstalare. Si sigur va merge. Cel putin pentru un timp.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adaug* scuze :d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am antivirusul ala de la romtelecom, si nu am virusiwinking