| waXonwaXoff a întrebat:

Mi-am instalat de curand windows xp dar nu stiam ca trebuie sa instalez si placa de retea ca sa imi mearga net-ul si vreau sa va intreb cum instalez placa de retea?

5 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Cautama pe id itsoft_2011 si te voi ajuta eu cu drivar la plac de retea si iti va merge si netu

| seen a răspuns:

Decat sa te omori pana gasesti un driver de placa compatibil
mai bine dai10 lei pe o placa de retea si gata o conectezi la placa de baza faci setarile daca ai net cu pass si user name si

Voila ai internet functional

Ps search on google "placi de retea realtek" daca nu gasesti si in oras

Răspuns utilizator avertizat
| SDC a răspuns:

Poi iti trebuie driverele pc, alea trebuie instalate! driverul de la placa video!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai cd-u cu driveru pentru retea,dai click dreapta pe my computer, properties, device manager si acolo vezi ce ai si ce nu ai instalat.