| Lollypop a întrebat:

Mi-am instalat Yahoo Messenger 10 si imi apare un toolbar de la yahoo in Mozilla Firefox, iar orice caut, caut pe Yahoo.Cum fac sa mi se deschida din nou in Mozilla?

Răspuns Câştigător
| tigeronix a răspuns:

Intra in control panel->add or remove programs si dai in jos cu mouse-ul si vei gasi yahoo toolbar dai click unde scrie yahoo toolbar si dai click pe change/remove si iti va scrie acolo daca vrei sa o dezinstalezi si dai unistall... dupa ce vei dezinstala iti va merge din nou mozilla, desigur dupa un restart la pc! Succeswinking

2 răspunsuri:
| IancuSilviu a răspuns:

Te duci in control panel la sitari internet si vezi acolo pagina de start sau pornire.o sa fie yahoo.com

Scrie google.ro
Fundahappy

| Fernando9Torres a răspuns:

Daca vrei sa iti deschizi google in mozila intrila :Unelte\Optiuni, si iti apare acolo sus pagina de start si acolo scrii www.google.ro,si Ok,,,***Funda***