| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat o tableta Goclever TAB R93 si am o problema cu net-ul.

Am vrut sa-mi iau un router dar nu-mi convine pentru ca nu am internet oriunde vreau!Am doar acasa si in unele locuri!
A doua varianta este un stick de la Vodafone pentru ca am inteles ca e mai bun decat Cosmote-ul.Am inteles ca am nevoie de un cablu adaptor mini usb-usb;nu stiu sigur daca merge acest stick si pe alt sistem de operare,pe langa Windows!

Ma poate lamuri cineva in aceasta problema?Vreau sa stiu daca merge sa bag un stick cu internet de la ei pe aceasta tableta!

FUNDOI!

Răspuns Câştigător
| volvo_6888 a răspuns:

Nu ai cum sa iti bagi internet prin stic deorce u nu ai iesire USB ai decat HDMI si nu exista cablu din hdmi in usb, numai sa iti bagi carte si acolo sa iti activezi o optiune cu internet.