| Evans a întrebat:

Mi-am luat si eu o camera modesta Panasonic DMC-LS80 problema e ca nu gasesc niciunde modul sa filmez...Imi puteti spune unde sa dau pentru a filma

1 răspuns:
| iubitic a răspuns:

Daca vrei sa filmezi cu ea, muta comutatorul acela de deasupra butonului mode pe recording, are ca semn un aparat foto negru, in sus iar in jos e o sageata neagra cu varful spre dreapta.Deci il impingi usor in sus pe recording, apoi dai pe mode si selectezi modul motion pictures si apesi pe menu/set.Acum camera e setata sa filmeze, trebuie doar sa apesi butonul butonul de deasupra, cel folosit pentru facut pozele(shutter)pana la capat si o sa inceapa filmarea.Bafta