| Vendetta47 a întrebat:

Mi-am reinstalat Windowsul mi-am instalat toate driverele si mi-am instalat si Adbobe Flash Player dar Youtubul se aude sacadat si rau.Cum pot sa-l fac sa se auda bine?
PS:FOLOSESC Google Chrome
FUNDA!

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Codec-uri?

| Vendetta47 explică (pentru K0sti):

Ce sunt alea codecuri?

| K0sti a răspuns (pentru Vendetta47):

Un fel de cocktail molotov pentru unii! :)
http://www.free-codecs.com/download/k_lite_codec_pack.htm

| wj a răspuns:

Instaleaza si driverul video, din cauza aia cred ca ai probleme.

| Vendetta47 explică (pentru wj):

Man am driverul la placa video.

| wj a răspuns (pentru Vendetta47):

Daca te uiti in Device Manager toate sunt instalate? Nu apare nimic cu galben si semnul intrebarii? Si ce windows ai? Ai putea sa incerci cu Internet Explorer sa vezi cum merge, asta dupa ce ai instalat Adobe Flash (cauti Adobe Flash cu internet explorer si nu cu Chrome si instalezi)