| Robeeert1 a întrebat:

Mi-am schimbat buletinul acum o săptămână, pot să aflu dacă e gata fără să mă duc la centrul de evidență al persoanelor? Adică o să-mi spună la telefon?

3 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Nu, nu o sa te sune nimeni, atunci cand ai depus actele iti spun si cand sa vi sa il iei, dar daca zici ca a trecut o saptamana atunci poti sa te duci.

| GouDidodino a răspuns:

Cand si depus actele, ti-au spus si cand sa te duci să-l iei

| Florea_Maria_1964 a răspuns:

Am schimbat buletinul acum trei săptămâni pot sa aflu dacă e gata?