| Cosmin_2995 a întrebat:

Mi apare mesajul: "This file does not have a program associated with it for performing this action. Create an association in the Folder Options control panel".

Ma poate ajuta cineva? cum remediez problema?
APP eroarea imi apare atunci cand vreau sa dau click la cineva din lista la un link.

3 răspunsuri:
| fryekid a răspuns:

Du-te la - Start - Control Panel - Add or Remove Programms -Add/Remove Windows Components - Bifeaza Internet Explorer si dai Next si Finish happy

Ar trebui sa iti deschida acum.

| fryekid a răspuns:

Defapt.click pe Start - Control Panel - appearance and themes - Folder Options - File types si cauta extensile HTML, HTM si Internet Shortcut. Dai change si iti alegi cu ce browser vrei sa deschida, Google Chrome, Mozilla, Internet Explorer sau Opera.

Acum sigur ar trebui sa iti mearga happy

Bafta!

| djicekool a răspuns:

Pur si simplu nu ai un program cu care sa deschizi tipul acela de fisier...