| Diacanu_Andrei_1999 a întrebat:

Mi-au aparut bube doar pe fata de culoarea pieli(obraji/barbie/frunte) vreau sa stiu din ce cauza au aparut si daca trec de la sine!?!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauzele pot fii multiple. Consulta un dermatolog! Poti avea acnee, sifilis sau chiar o infectie alimentara care se raspandeste pe piele.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sunt puncte de gresime. Posibil mananci cam dezastruos sau se mai pot face de la crema de fata

| Kanyee a răspuns:

Vezi sa nu fi facut vreo alergie, ceva.

| Ene_Robert_Marian_1997 a răspuns:

Cosuri, pot apărea din cauza ca nu te-ai spălat mereu pe fata cand te-ai trezit

| Sefulstefi a răspuns:

Conteaza cati ani ai!
Daca ai intre 9-17 ani e de la pubertate, daca nu e iritație!