| SayaMichaelis a întrebat:

Mi s-a stricat laptop-ul si am nevoie sa folosesc un calculator pentru a termina un proiect.

In Bucuresti, unde as putea sa merg?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La un internet cafe.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

De ce nu vorbesti cu ai tai si sa iti unul nou in 24 de rate fara dobanda?!
Acum vreo 2-3 saptamani am vazut un Asus auriu cu unitate optica la numai 999 lei!
E cel mai convenabil, nu depinzi de nimeni si nu faci drumuri aiurea!

| RAY a răspuns:

Dar ce problema are acel laptop? asa dintr o data nu chiar se strica

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai un prieten, cunostinta, coleg, vecin care are un calculator?

| sierra1 a răspuns:

La scoală (facultate) cred că te primește

| ziftode a răspuns:

La liceul/facultatea ta... chiar daca esti la fara frecventa, tot ai dreptul, iar daca iti arati niste "puppy eyes" si rogi frumos, ca e o urgenta, nu cred ca o sa ai probleme
in rest, nu stiu nici un internet cafe in Romania in general, au dat toate faliment
chiar o sa urmaresc intrebarea, si eu sunt curios daca vine cineva cu un raspuns bun