| sufletel13 a întrebat:

Mi s-a stricat mufa de incarcare de la telefon(LG KS360). Stiti cumva cat ar costa reparatia lui?

8 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Mufa de la încărcător?

| MikyMi a răspuns:

20 lei maxim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, cea in care se baga mufa de incarcator, din telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde stii ca este mufa de vina?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

0 lei.arunca-l

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi arata pe displey da el se incarca oare ce-i de vina?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am aceias problema ca si tine dar ma costa in jur de 50 de lei, ca am fost sa verific...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O solutie mai ieftina ar fi sa iti cumperi un incarcator universal.E doar 8 ron.Singurul dezavantaj ar fi acela ca astepti vreo 3 ore cu telefonul inchis pana se incarca bateria.