| Dantewashere a întrebat:

Mi s-a stricat telefonul,vreau sa il duc de unde l-am luat si sa il repar, dar am pierdut garantia, exista vreo alta modalitate de al repara fara sa imi ceara bani? ...de mentionat ca telefonul este pe abonament, multumesc.

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Depinde ce i-ai facut. daca l-ai spart, l-ai scapat in apa, ai umblat in el, platesti reparatia.nu ai ce face.

| Nelu62 a răspuns:

Daca au bunavointa pot vedea ei la ce data l-ai luat.

| Dantewashere explică:

Pai telefonul merge doar daca are cartela scoasa, ironic nu laughing, daca am cartela in telefon acesta se reseteaza singur, eu un LG Optimus L5 (E615) dual sim