| XxAlex2001 a întrebat:

Mi s au dezlipit niște adidași cred ca din cauciuc cu ce as putea sa i lipesc înapoi? Am încercat cu perlandez și s au dezlipit iar (cred ca nu l am aplicat corect)
Dar știți vre un produs bun?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mihăiță mamă, e momentul să-ți iei alții noi

| XxAlex2001 explică (pentru sierra1):

Când îmi iau adidași noi o sa iau și un creier pentru tine.

| sierra1 a răspuns (pentru XxAlex2001):

Ia tot ce vrei, nu fii CALIC

| gabicoo a răspuns:

Tangit îl găsești la Brico Depot sau Dedeman!

La TV face reclamă unui produs Țac Pac. Nu știu cât de de bun. E mai ieftin încearcă cu el!

| alina2k18 a răspuns:

PRENADEZ laughing scrie si pe el lol
Incearca Picatura, atentie sa fie perfect uscata zona.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înainte de a aplica soluție pentru lipit, mai întâi cureți de praf unde vrei să aplici, iar cu o bandă abrazivă ( șmirghel) granulație 100 sau mai puțin, cureți zona în care vrei să aplici soluția. Apoi cand ești sigur ca suprafața e curată, pui soluție pentru lipit cu un creion sau știu ce mai ai pe acolo. Dacă e dezlipit tare, atunci pui direct cu borcanul. Însă vezi să nu curgă prea mult, apoi când apeși să lipești iți curge pe lângă și rămâne urât. Apoi lași 10 min., presezi un pic cu mana, apoi pentru 24 ore la presă sub corp contondent ( dulap/pat). Asta e tot.

| Trickster a răspuns:

Picatura gel lipeste si nimic nu dezlipeste

| anonim_4396 a răspuns (pentru Trickster):

Nu e bună de nimic picătura. Lipește, dar la prima ploaie și dezlipește. Înțelegi ce vreau să zic?