| Bianca_8021 a întrebat:

Miam schimbat parola la idul de messangers si mi-am uitat-o. Ma poate ajuta cine sau sa imi explice cum pot sa o aflu? plz dau funda la cel/cea care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| Raresq123 a răspuns:

Scrie acolo mic FORGOT PASWORD da click iti intra intr.o fereastra dai bifa la I FORGOT MY PASWORD next apoi iti apar daca atunci cand ai facut id-ul 2 intrebari de verificare daca rasp la fel ca atunci cand ti.ai facut id.ul te da mai departe introduci noua parola si gata...de exemplu ai WHATS YOUR FAVOURITE BOOK? si tu atunci cand ti.ai facut id.ul ai zis CIRESARII si daca rasp si acum CIRESARII mai e o intrebare DE EX WATHS YOUR OLDEST COUSIN? si ai rasp ALEXANDRU si acum tot ALEXANDRU dai next introduci noua parola si gata... daca nu ai aceste intrebari de siguranta nu mai poti sa il recuperezi am patit-o! fundita?