| alinusca135241 a întrebat:

Miati putea oferi niste locuri turistice din Moldova dar frumoase trebuie sa le desenez... Funda

2 răspunsuri:
| joker17 a răspuns:

In Moldova exista foarte multe manastiri, daca nu ma insel cele mai multe construite de Stefan cel Mare. Poti sa scrii pe google manastire de desenat, pui foaia pe monitor si faci conturul cu creionul si dupa o colorezi cum vrei. Sunt multe manastiri in Moldova cum ar fi Putna, Moldovita, Voronet etc. si poti sa spui dupa ce ai desenat ca este una din astea pentru. ca manastirile sunt niste zone turistice foarte frumoase!happy

| Gabriela_Roberta_2000 a răspuns:

Sunt foarte multe manastiri. Voronet, Putna, Moldovita. Este si Cetatea de Scaun. Poti sa cauti poze pe net., pui foaia pe monitor si ii faci conturul dupa aia le colorezi tu. Sper ca te-am ajutat. happy