| Roxie_4760 a întrebat:

Ne-am hotarat eu impreuna cu niste prieteni sa mergem la mare si cautam cazare in orice statiune la un pret rezonabil, nu vrem decat sa aiba un pat si o baie. Cel care posteaza cele mai multe link-uri primeste FUNDITA.Multumesc

1 răspuns:
| xDavidx a răspuns:

Salut! Daca mergi in Mamaia te pot ajuta iar daca nu, nu :(. La Mamalia ai de ales intre 43 de hoteluri iar cu camerele si altele te rezolvi aici :http://www.booking.com/city/ro/mamaia.ro.html?aid=319856; label=mamaia-xZzUq365mfoR3ZEz8eAvEQS5113243493; ws=&gclid=COTO17j6i6sCFcsXzQod2CRatw
Succes!