| blackcat99 a întrebat:

Neata! Am si eu o problema. Vreau sa imi fac postarile publice pe Facebook, insa imi apare vizibil doar pentru prieteni, prietenii prietenilor, doar eu si personalizat. Eu vreau sa fie public, deoarece m-am inscris la niste concursuri si acele postari trebuie sa fie publice. Se poate regla din "Setari de confidentialitate"? Daca da, cum pot face asta? Funda.

Răspuns Câştigător
| jake123 a răspuns:

Trebuie sa ai cel putin 18 pentru ca setarea PUBLIC sa fie disponibila, adica data nasterii pusa pe FB trebuie sa iti dea minim 18 ani...

2 răspunsuri:
| blackcat99 explică:

M-am uitat in raspunsurile tale. Pe langa faptul ca ai un vocabular sub nivelul clasei a 5-a, presupun ca esti genul de virgin care isi pierde adolescenta in fata calculatorului facand l*ba. Sincer nu stiu ce cauti pe TPU.

| Gheorghe_Gean_1949 a răspuns:

Postari pentru matrimoniale